Ocenění firmy Freya Therm, udělené portálem www.zivefirmy.cz OHREJTESE.CZ - Centrum zákaznické podpory   725 425 793

Firemní hodnoty Freya Therm


     PROFESIONALITA

Stavba krbu, připojování kamen do komínů, stavba či rekostrukce komínu, instalace tepelného čerpadla anebo komplexni instalace jednotlivých prvků otopného systému jsou práce, při nichž zásadním faktorem je bezpečnost. Druhým nezbytným požadavkem je, aby všechny instalace plnily svůj účel, aby krby a kamna hořely, komín táhl a otopný systém topil. Proto je náš tým složen z profesionálů, pracujících ve své profesi často více než deset let. Tento fakt dává současně jistotu, že naše práce je kvalitní a spolehlivá.

     KOMPLEXNÍ PŘÍSTUP

V naší společnosti pracují krbaři, kteří se mohou pochlubit desítkami úspěšně instalovaných krbů. Jsou zde komínáři, jimiž postavené nebo smontované komíny slouží v řadě obytných domů, ale také specialisté na frézování komínů a jejich následné vyvložkování.

Abychom mohli svým zákazníkům poskytovat skutečně komplexní služby, spolupracujeme s topenáři-instalatéry, schopnými realizovat topný systém v celém domě. Máme k dispozici truhláře či kameníky, jejichž práce často dává konečný vzhled celé krbové obestavbě a kteří jsou současně schopni poskytnout i další služby, jako jsou obklady koupelen, pokládku dlažby a jiné služby ve svých oborech.

Rovněž elektrikáři a elektronici tvoří nedílnou součást našeho týmu. Jejich služeb využíváme tam, kde instalujeme krb, jehož efektivní provoz bude řízen elektronicky nebo tepelné čerpadlo, tvořící základní kámen Vašeho topného systému. Zapomenout nesmíme ani na podlaháře nebo malíře, jejichž práce může být závěrečnou tečkou našeho komplexního řešení.

V neposlední řadě spolupracujeme se špičkovými architekty, kteří mohou Vašemu interiéru dát podobu bytu Vašich snů.

     SERIÓZNOST

Komplexní přístup, podepřený profesionalitou našich pracovníků tvoří nezbytný základ pro nejdůležitější firemní hodnotu naší společnosti: serióznost. Počínaje prvním kontaktem se zákazníkem, přes řešení jeho konkrétních problémů a konče perfektně odvedenou prací za férovou cenu.

V tomto přístupu mají zásadní podíl také naši dodavatelé. Ve všech případech se jedná o osvědčené společnosti a odborníky, jejichž nabídka pokrývá většinu často různorodých požadavků našich zákazníků.

     Jsme připraveni vyřešit Váš problém profesionálně, komplexně a seriózně.

     Kolektiv Freya Therm, Mladá Boleslav