Ocenění firmy Freya Therm, udělené portálem www.zivefirmy.cz OHREJTESE.CZ - Centrum zákaznické podpory   725 425 793

Litinová krbová kamna


OLYMBERYL

HORSE FLAME

ALPHA

PRECISION

JOTUL
Všechny ceny krbových kamen jsou uvedeny v koncových cenách, tedy včetně DPH 21%,
při objednávce včetně montáže do objektu určeného k bydlení bude účtována pouze snížená sazba 15% na celou zakázku.
Ceny na těchto stránkách mají pouze orientační charakter, platnou cenu je vždy nutno ověřit podle aktuálního ceníku výrobce.


OHREJTESE.CZ informuje:  Přechod na stránky dovozce TIP s.r.o. Litinová kamna OLYMBERYL

S litinovými kamny vyrobenými firmou Henan Science Technology se nejen v Evropě setkáváme již mnoho let. V dobách masivních přesunů výroby do asijských zemí totiž firma zahájila výrobu některých typů kamen pro evropské i světové výrobce litinových kamen. Výroba pro nejnáročnější zákazníky vedla k vytvoření podmínek pro výrobu kamen nejvyšší kvality, mezi něž litinová kamna značky OLYMBERYL bezesporu patří.

  Nahoru  


OHREJTESE.CZ informuje:  Přechod na stránky dovozce TIP s.r.o. Litinová kamna HORSE FLAME

Kamna značky HORSE FLAME jsou inovacemi úspěšných kamen Olymberyl. Také u těchto kamen platí, že se v nich dá přitápět rovněž hnědým uhlím nebo briketami. Tato kamna jsou ideální zejména pro vytápění chat a chalup, kde kromě tepla poskytnou i tu správnou pohodu u hořících plamenů.

  Nahoru  


OHREJTESE.CZ informuje:  Přechod na stránky dovozce TIP s.r.o. Ocelo-litinová krbová kamna ALPHA

Nová řada kamen britské firmy Hi-Flame. Důraz je kladen na dlouhou životnost, vysokou účinnost až 84% a kvalitu spalování. Tato nová řada (společně s následující řadou Precision) zaujímá čelní místa v prodeji všech značek v celé Velké Británii - mimo jiné proto, že tato kamna splňují nejpřísnější ekologické normy.

Kamna mají precizně navržené ocelové tělo a jsou doplněna kvalitními litinovými dílci (deflektor, dvířka, horní deska).

Zásadní informací je fakt, že kamna ALPHA již nyní splňují přísné emisní limity, které by u nás měly vstoupit v platnost od roku 2018.

  Nahoru  


OHREJTESE.CZ informuje:  Přechod na stránky dovozce TIP s.r.o. Ocelo-litinová krbová kamna PRECISION

Druhá řada kamen britské firmy Hi-Flame, o těchto kamnech platí bezezbytku totéž, co u předchozí řady Alpha. Za vyzdvižení stojí zejména připravenost na nové zpřísněné emisní limity, jež by u nás měly vstoupit v platnost od roku 2018.

  Nahoru  


OHREJTESE.CZ informuje:  Přechod na stránky www.jotul.com Litinová kamna JØTUL

Pokud chcete, aby na Vás z Vašich krbových kamen dýchla opravdová historie a tradice, pak se nechte oslovit rustikálním vzhledem kamen norské značky Jøtul. V základním provedení jsou v černém laku, variantně jsou k dispozici smaltovaná provedení v různých barevných odstínech.

Litinová kamna JØTUL - tradiční rustikální design

  Nahoru  


Tato světoznámá značka spolehlivých litinových kamen je pověstná zejména díky široké nabídce rustikáních modelů. Neméně spolehlivá a designově zcela originální je však i řada moderních litinových kamen, splňujících ty nejpřísnější požadavky na soudobé moderní vytápění.

Litinová kamna JØTUL - moderní design

  Nahoru