Ocenění firmy Freya Therm, udělené portálem www.zivefirmy.cz OHREJTESE.CZ - Centrum zákaznické podpory   725 425 793

Rustikální krbová kamna


OLYMBERYL

HORSE FLAME

JOTULVšechny ceny krbových kamen jsou uvedeny v koncových cenách, tedy včetně DPH 21%,
při objednávce včetně montáže do objektu určeného k bydlení bude účtována pouze snížená sazba 15% na celou zakázku.
Ceny na těchto stránkách mají pouze orientační charakter, platnou cenu je vždy nutno ověřit podle aktuálního ceníku výrobce.


OHREJTESE.CZ informuje:  Přechod na stránky dovozce TIP s.r.o. Rustikální kamna OLYMBERYL

S litinovými kamny vyrobenými firmou Henan Science Technology se nejen v Evropě setkáváme již mnoho let. V dobách masivních přesunů výroby do asijských zemí totiž firma zahájila výrobu některých typů kamen pro evropské i světové výrobce litinových kamen. Výroba pro nejnáročnější zákazníky vedla k vytvoření podmínek pro výrobu kamen nejvyšší kvality, mezi něž litinová kamna značky OLYMBERYL bezesporu patří.

  Nahoru  


OHREJTESE.CZ informuje:  Přechod na stránky dovozce TIP s.r.o. Rustikální kamna HORSE FLAME

Kamna značky HORSE FLAME jsou inovacemi úspěšných kamen Olymberyl. Také u těchto kamen platí, že se v nich dá přitápět rovněž hnědým uhlím nebo briketami. Tato kamna jsou ideální zejména pro vytápění chat a chalup, kde kromě tepla poskytnou i tu správnou pohodu u hořících plamenů.

  Nahoru  


OHREJTESE.CZ informuje:  Přechod na stránky www.jotul.com Rustikální kamna JØTUL

Pokud chcete, aby na Vás z Vašich krbových kamen dýchla opravdová historie a tradice, pak se nechte oslovit rustikálním vzhledem kamen norské značky Jøtul. V základním provedení jsou v černém laku, variantně jsou k dispozici smaltovaná provedení v různých barevných odstínech.

  Nahoru