Ocenění firmy Freya Therm, udělené portálem www.zivefirmy.cz OHREJTESE.CZ - Centrum zákaznické podpory   725 425 793

Plynové kotle


Pokud jste se rozhodli vytápět svůj dům plynovým kotlem, měli jste donedávna na výběr z několika možností. To však již neplatí. Od roku 2015 je zastavena výroba všech plynových kotlů klasické konstrukce a turbokotle, jež byly postupně doprodávány, jsou již také minulostí.

Jedinou možností (a z hlediska bezpečnostního i ekonomického možností správnou) je tak pořízení kvalitního moderního kondenzačního kotle. Zde je nutno zdůraznit, že kondenzační kotle i při své vyšší pořizovací ceně jsou natolik efektivní, že nižší provozní náklady zajistí rychlou návratnost takové investice.

Vážení zákazníci, vzhledem k současnému turbulentnímu vývoji cen nebudeme dočasně na těchto stránkách uvádět ceny výrobků.
Jakmile se situace stabilizuje, vrátíme se k původní osvědčené koncepci s uváděním koncových cen.
Pokud budete potřebovat k vybrané položce znát její současnou cenu,
pošlete, prosím, dotaz na info@ohrejtese.cz , odpovíme Vám mailem nebo zavoláme.


OHREJTESE.CZ informuje:  Přechod na stránky společnosti IMMERGAS Kondenzační plynové turbokotle IMMERGAS

Budoucnost tedy patří výhradně kondenzačním kotlům. Jejich unikátní technologie je natolik nadčasová, že pokud
o topení plynem uvažujete, bude pro Vás jistě dobrou zprávou, že vyšší pořizovací náklady u těchto kotlů jsou zde plně vyváženy nižšími náklady provozními.

Technologie kondenzace spočívá v ochlazování spalin dřív než se dostanou do ovzduší. Vodní pára, obsažená ve spalinách, cíleně kondenzuje a uvolněné teplo je dodatečně převáděno do topného systému, čímž se zvyšuje účinnost plynového kotle až ke 108%. Tímto způsobem je získáváno teplo, které u kotlů klasické konstrukce běžně unikalo komínem.

Podle toho, jaký topný systém použijete, můžete prokazatelně ušetřit až 35% původní spotřeby plynu. Díky úsporám
a také příznivé ceně jsou kondenzační kotle Immergas VICTRIX optimální volbou zdroje tepla s nejlepším poměrem investice a rychlosti její návratnosti.

Kondenzační plynové závěsné turbokotle VICTRIX určené pro topení

Kondenzační plynové závěsné turbokotle s průtokovým ohřevem TUVKondenzační plynové závěsné turbokotle s vestavěným nerezovým zásobníkem TUV

  Nahoru  


Kondenzační plynové stacionární turbokotle s vestavěným nerezovým zásobníkem TUV

Řada kondenzačních plynových kotlů IMMERGAS HERCULES zahrnuje stacionární kotle s uzavřenou spalovací komorou a nuceným odvodem spalin s tím, že jejich integrovanou výbavou jsou vestavěné nerezové zásobníky TUV o objemu až 200 litrů. Kotle tak kombinují výhody kondenzační technologie s možností systému nezávislých topných zón. Model Hercules Solar 26 kW umožňuje připojení solárních kolektorů, čímž se výrazně zvyšuje efektivita celého zařízení.

  Nahoru