Ocenění firmy Freya Therm, udělené portálem www.zivefirmy.cz OHREJTESE.CZ - Centrum zákaznické podpory   725 425 793

Stavby teplovzdušných krbů


Pokud jste začali uvažovat o pořízení krbu do svého domu, tím prvním rozhodnutím je, zda jím budete chtít natápět topnou vodu do topného systému (ať už samostatně nebo společně s tepelným čerpadlem, elektrickým, případně plynovým kotlem) nebo zda krbem budete pouze ohřívat vzduch v jedné či více místnostech.

Právě pro ohřev vzduchu slouží teplovzdušné krbové vložky, které Vám zajistí příjemně vyhřátý interiér do několika minut po zatopení. Tímto způsobem můžete vytápět i více místností současně pomocí teplovzdušných rozvodů - buď samotíží nebo s pomocí ventilátoru.

Pokud uvažujete o krbu převážně jako o designovém doplňku interiéru (případně nemůžete mít ve svém obydlí komín), pak pro Vás máme připraveno řešení v podobě krbů elektrických nebo krbů na biolíh.

Než se pro samotnou realizaci stavby krbu rozhodnete, musíte zvážit, zda pro to máte vytvořeny nutné podmínky.
Mezi ně patří zejména:
          - komín pro odvod spalin
          - přívod externího vzduchu
          - dostatečně nehořlavý podklad (dlažba, beton)
Pro samotnou stavbu krbu je zapotřebí rozumný přístup do příslušných prostor stavby, přívod vody a elektrického proudu.

Na jednoduchém schématu firmy Banador si můžete princip teplovzdušného krbu prohlédnout.

Naším krédem je komplexní řešení, všechny uvedené požadavky na stavbu krbu jsme Vám schopni zajistit - včetně dodávky a instalace všech potřebných komponentů. Mezi nimi stojí na prvním místě kvalitní teplovzdušná krbová vložka.


Ve chvíli, kdy máte vše připraveno, může následovat samotná realizace stavby krbu. Přijedeme na místo, zaměříme a nafotíme konkrétní umístění budoucího zdroje tepla. Na základě této návštěvy pro Vás připravíme základní 3D návrh. Současně podle těchto vstupních zjištění vyhotovíme cenovou kalkulaci. Nad touto vizualizací a cenovou nabídkou se pak sejdeme společně s Vámi a provedeme potřebné úpravy návrhu.

Po tomto schválení z Vaší strany bude sepsána a podepsána závazná smlouva o dílo, v níž budou upřesněny další podmínky. Na základě této smlouvy bude přikročeno ke stavbě Vašeho teplovzdušného krbu.

Celá realizace bude zakončena prvním zatopením v krbu a vyzkoušením funkčnosti celého systému.


Už máte jasno v tom, že teplovzdušný krb je pro Vás tím správným řešením? Jednoduše napište nebo zavolejte. Umíme Vám pomoci.