Ocenění firmy Freya Therm, udělené portálem www.zivefirmy.cz OHREJTESE.CZ - Centrum zákaznické podpory   725 425 793

Teplovodní krbové vložky


HOXTER

ROMOTOP

BEF HOMEVážení zákazníci, vzhledem k současnému turbulentnímu vývoji cen nebudeme dočasně na těchto stránkách uvádět ceny výrobků.
Jakmile se situace stabilizuje, vrátíme se k původní osvědčené koncepci s uváděním koncových cen.
Pokud budete potřebovat k vybrané položce znát její současnou cenu,
pošlete, prosím, dotaz na info@ohrejtese.cz , odpovíme Vám mailem nebo zavoláme.


Odskok na stránky výrobce Hoxter Teplovodní krbové vložky HOXTER

Pro uzavřenou obestavbu vhodné teplovodní krbové vložky dodává společnost Banador. Jejich základním určením je vytápění celého domu a ohřev užitkové vody, přičemž výrobce uvádí menší spotřebu paliva při stejném výkonu, bezpečný provoz a jednoduché ovládání. Dvojité prosklení a správný přívod spalovacího vzduchu udržuje sklo krbu stále čisté.

K jednotlivým vložkám si můžete zvolit také krycí rám - jsou k dispozici v několika provedeních.
  Nahoru  


Odskok na stránky výrobce Romotop Teplovodní krbové vložky ROMOTOP

Krbové vložky Romotop oslovují své zákazníky zejména špičkovou kvalitou dílenského zpracování a inovativním řešením procesu spalování dřeva. Široké spektrum produktů vyhoví potřebám standardních i nízkoenergetických domů.

Inovační tým této značky neustále zdokonaluje krbová topidla směrem k vysoce účinným a čistě pracujícím výrobkům, cílem je přinášet nová technická řešení zejména v oblasti návrhu spalovacích komor, navazujících spalinových cest a řízení spalovacího procesu. Firma Romotop je mimo jiné vlastníkem patentu přinášejícího zákazníkům teplovodní výměník se systémem TRIPLE PASS, který dosahuje vyššího přenosu tepla do topného média.

  Nahoru  


Odskok na stránky výrobce BeF Home Teplovodní krbové vložky BEF HOME

Česká firma BeF Home působí na trhu od roku 1998 a dnes již patří mezi přední české výrobce krbových vložek. Díky vlastním výrobním a konstrukčním kapacitám vyrábí více než 14 tisíc kusů krbových vložek ročně, z toho je 65% vyváženo do celého světa. Produkce se mj. vyznačuje vysokým stupněm automatizace a robotizace výrobních procesů.

Teplovodní krbové vložky BeF Home jsou konstruovány z vysoce kvalitního žáruvzdorného ocelového plechu. Topeniště mají vyloženo akumulačním materiálem Carcon nebo šamotem, aby tak z celkového výkonu vložky šlo co nejvíce do teplovodního výměníku a současně aby bylo zajištěno maximálně efektivní spalování paliva. Samozřejmostí je žáruvzdorné sklo, jehož čistotu zajišťuje propracovaný systém vedení sekundárního vzduchu dutým rámem.

Kompletní aktuální nabídku teplovodních krbových vložek BeF Home najdete zde:

BEF HOME

  Nahoru