Ocenění firmy Freya Therm, udělené portálem www.zivefirmy.cz OHREJTESE.CZ - Centrum zákaznické podpory   725 425 793

Prodej a instalace krbových kamen


Pokud se nechcete pouštět do stavby krbu nebo máte rádi rychlá řešení nebo to Vaše podmínky neumožňují, je zde pro Vás výborná varianta: krbová kamna. Jejich variabilita je v dnešní době tak široká, že můžete bez přehánění popustit uzdu fantazii a svůj zdroj tepla s plápolajícím ohněm si doslova a do písmene vysnít. Na nás pak bude, abychom se svojí nabídkou Vašim snům přiblížili co nejblíže.

Koneckonců, posuďte sami:

Ve svém obydlí můžete mít kamna plechová nebo litinová. Stojící nehnutě na jednom místě nebo se otáčející na noze - podle toho, kam zrovna potřebujete nasměrovat sálání tepla. Kachlová nebo keramická. S rovným, rohovým, oblým nebo panoramatickým sklem. Rustikální, moderní či dokonce luxusní. Sálavá, akumulační nebo teplovodní. Malá, velká nebo obrovská. A zapomenout nemůžeme ani na sporáky.

Že už v tuto chvíli máte zamotanou hlavu? Od toho jsme tady my, abychom Vás zorientovali v neuvěřitelně široké nabídce tohoto způsobu vytápění, abychom společně s Vámi vybrali typ a model, jenž splní Vaše představy a potřeby co nejlépe
a nakonec, abychom Vám tato Vámi zvolená kamna odborně nainstalovali. Věříme, že z naší nabídky si vyberete právě ta, která Váš dům ohřejí i zútulní.

A pokud Vás některá z nich opravdu zaujmou, jednoduše napište nebo zavolejte. Umíme Vám pomoci.